Project Description
Az idei karácsonyi ünnepélyünket családias hangulatban töltöttük!
A Gyöngyház Anyaklubba járó gyerekek előadásában nagyon szép műsort láthattunk , amit ezúton is köszönünk Nekik és természetesen Strausz Erikának, aki a felkészítésben segítette Őket!
Köszönjük Csizmadia Sándornak is, hogy a hideg ellenére is zenélt, és persze a Télapónak, hogy idén is megajándékozta a gyerekeket!











